logo
logo

هتل مارینا 1 قشم

 • star
 • star
 • star
 • star
 • star
پشتیبانی آنلاین هتل مارینا 1 قشم (عضو شده از 1400/09/02) میزبان به زبان فارسی مسلط می باشد
avatar   نیاز به تایید میزبان
  نیاز به تایید میزبان

  رزرو این هتل نیاز به بررسی و تایید توسط میزبان دارد.

  ورود کودکان مجاز است
  ورود کودکان مجاز است

  ورود کودکان در این هتل مجاز است.

  صبحانه
  صبحانه

  بوفه

   پارکینگ دارد
  پارکینگ دارد

  پارکینگ شخصی بدون سقف  رایگان

  درباره هتل مارینا 1 قشم

  درباره هتل مارینا 1 قشم

  ❇️ هتل مارینا 1 قشم - Hotel Marina1 - یکی از هتل های زنجیره ای مارینا در جزیزه قشم است. این هتل در دو طبقه بنا با چشم انداز زیبا و خاص در ورودی جزیزه قشم قرار دارد و از هتل های به نام و مطرح جزیره می مطالعه بیشتر ...
  امکانات هتل مارینا 1 قشم

  کاملا مناسب برای معلولین
  کاملا مناسب برای معلولین
  یخچال
  یخچال
  حوله
  حوله
  توالت ایرانی
  توالت ایرانی
  توالت فرنگی
  توالت فرنگی
  تلویزیون
  تلویزیون
  اینترنت
  اینترنت
  بخاری برقی
  بخاری برقی


  موقعیت مکانی هتل مارینا 1 قشم

  ایران, هرمزگان, قشمقشمهرمزگانایران


  شرایط لغو هتل مارینا 1 قشم

  daco شرایط خاص
  نرخ کودک تا 2 سال رایگان و بالاتر از آن شامل نفر اضافه می گردد. خدمات رسپشن به صورت 24 ساعته می باشد. در صورت درخواست تغییر تاریخ اقامت و کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین هتل یا اقامتگاه رزرو شده، اقدام خواهد شد. در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر، به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد. با توجه به اینکه هتل‌ها و صاحبین اقامتگاه قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها سفربازی هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت. سفربازی در برابر قوانین داخلی هتل‌ها و اقامتگاه ها از جمله ضوابط اجتماعی پذیرش مسافران، هیچ مسئولیتی ندارد. در صورت درخواست هتل ارائه اطلاعات تکمیلی سایر مسافرین الزامی میباشد.


  چیزهایی که باید بدانید

  tickرزرو نیاز به تایید میزبان دارد
  clockورود: از 14:00 الی 23:00
  clockخروج: از 12:00 تا 13:00
  veterinaryحیوانات خانگی غیر مجاز
  cakeجشن و تولد ممنوع


  اقامتگاه های محبوباقامتگاه های محبوب قشم


  لینک های مرتبط با هتل مارینا1 قشم

  مشخصات هتل مارینا 1 قشم

  هتل در سال 1391 ساخته شد و در 1396 مجددا به منظور بالا بردن سطح کیفی خدمات، مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل در دو طبقه و 80 باب واحد اقامتی و ظرفیت پذیرش 190 نفر پذیرای مهمانان گرامی می باشد. هتل مارینا به صورت تمام وقت آماده پاسخ گویی به مهمان است و رزرو آنلاین این هتل از طریق وبسایت سفربازی نیز امکان پذیر است.


  معرفی اتاق های هتل سه ستاره مارینا

  هتل مارینا دارای 190 اتاق در دوطبقه بنا است اتاق های یک تخته کلاس A، اتاق یک تخته کلاسB، اتاق دوتخته دبل کلاس A، اتاق دوتخته دبل کلاس B، اتاق دوتخته تویین کلاس A، اتاق دوتخته تویین کلاس B، اتاق سه تخته کلاس A، اتاق سه تخته کلاس B و اتاق چهار تخته از جمله اتاق های این هتل هستند که در ادامه به شرح امکانات آن ها خواهیم پرداخت.

  فضای خارجی هتل مارینا1 قشم

  اتاق یک تخته کلاس A

  اگر شما هم تصمیم دارید تا مدتی از روتین های زندگی روزمره دور شوید و وقت خود را با دیدنی های زیبای جزیره قشم پر کنید، سفربازی اتاق یک تخته کلاس A هتل مارینا 1 را به شما پیشنهاد می کند. این اتاق در بخش شمالی قرارگرفته است و دارای یک تخت با پتو و ملحفه، حمام با وان ، صابون ، شامپو، دستمال، مسواک، خمیر دندان ، بالکن، حوله حمام، دمپایی مخصوص خمام، سرویس بهداشتی فرنگی، سرویس بهداشتی ایرانی، یخچال، دراور، صبحانه، مبلمان، آباژور، تلویزیون، کمد لباس، رخت آویز، آب معدنی، پاور سوییچ، روم سرویس، سیستم اعلام حریق، صندوق امانات، تلفن، اینترنت رایگان و پرسرعت، سیستم تهویه مطبوع، سیستم سرمایشی و گرمایشی اسپلیت، چای ساز، سشوار، مینی بار با هزینه، امکان شارژ وسایل الکترونیکی می باشد. این اتاق ظرفیت پذیرش برای نفر اضافه را ندارد.

  اتاق یک تخته کلاس B

  اگر به تنهایی به جزیره قشم سفر می کنید و برایتان یک اقامت اقتصادی اهمیت دارد، می توانید اتاق های کلاس B هتل مارینا قشم را انتخاب کنید و از سفر خود لذت ببرید. این اتاق در طبقه دوم قرار دارد که بدون آسانسور است و 19 پله دارد. اتاق یک تخته کلاس B دارای تخت با پتو، مبلمان ساده و شیک، ملحفه، حمام، سرویس بهداشتی ایرانی، دمپایی، حوله حمام، مسواک خمیر دندان، صابون، شامپو، دستمال، کمد لباس، رخت آویز، یخچال، دراور، صبحانه، آباژور، تلویزیون، تلفن، اینترنت پرسرعت و رایگان، آب معدنی، سیستم اعلام حریق، مینی بار، پاورسوییچ، روم سرویس، سیستم گرمایشی و سرمایشی اسپلیت، صندوق امانات، سیستم تهویه مطبوع، چای ساز، سشوار امکان شارژ وسایل الکترونیکی، دم پایی مخصوص اتاق است که در طول سفر می توانید از آن ها استفاده کنید. این اتاق ظرفیت نفر اضافه را ندارد.

  اتاق دو تخته دبل کلاس A

  برای زوجینی که جزیره قشم را برای سفر خود انتخاب کرده اند، اتاق دو تخته دبل هتل مارینا 1 مناسب خواهد بود. این اتاق دارای یک تخت بزرگ با پتو، ملحفه، مبلمان شیک و مدرن، بالکن، حمام با وان، سرویس بهداشتی فرنگی، دم پایی حمام، سرویس بهداشتی ایرانی، حوله حمام، مسواک، خمیر دندان، شامپو، صابون، دستمال، کمد لباس، رخت آویز، یخچال، دراور، صبحانه رایگان، آباژور، تلویزیون، تلفن، اینترنت رایگان و پر سرعت، آب معدنی، سیستم اعلام حریق، سیستم گرمایشی و سرمایشی اسپلیت، مینی بار، پاور سوییچ، روم سرویس، سیستم اطفاء حریق، صندوق امانات، سیستم تهویه مطبوع، چای ساز، سشوار، امکان شارژوسایل الکترونیکی، دم پایی مخصوص اتاق است و در طول اقامت خود می توانید از آن ها استفاده کنید. توجه داشته باشید این اتاق ظرفیت نفر اضافه را ندارد.

  نمایی فضای داخلی هتل مارینا1

  اتاق دو تخته دبل کلاس B

  این اتاق در طبقه بالا با 19 پله قرار دارد بدون آسانسور است. این اتاق با یک تخت بزرگ، پتو ملحفه، مبلمان شیک و ساده، حمام، دمپایی حمام، حوله حمام، مسواک خمیر دندان، صابون، شامپو، دستمال، کمد لباس، رخت آویز، یخچال، دراور، صبحانه، آباژور، تلویزیون، تلفن، اینترنت پرسرعت و رایگان، آب معدنی، سیستم اعلام حریق، مینی بار، پاور سوییچ ، سیستم اطفاء حریق، روسرویس، سیستم سرمایشی و گرمایشی اسپلیت، صندوق امانات سیستم تهویه مطبوع، سشوار، چای ساز، امکان شارژ وسایل الکترونیکی و دم پایی مخصوص تجهیز شده است و در اختیار شما قرار گرفته است. در این اتاق امکان پذیرش ظرفیت نفر اضافه وجود ندارد.

  اتاق سه تخته کلاس A

  این اتاق در ضلع شمالی قرار دارد. و در این اتاق یک تخت دبل و یک تخت سینگل با پتو و ملحفه ، بالکن، کمد لباس ، رخت آویز، حمام با و ان، سرویس بهداشتی فرنگی، دمپایی حمام، حوله حمام، سرویس بهداشتی ایرانی، مسواک خمیر دندان، شامپو، صابون، دستمال، یخچال، دراور، صبحانه، آباژور، تلویزیون، تلفن، اینترنت پرسرعت و رایگان، آب معدنی، سیستم اعلام حریق، مینی بار، سیستم اطفاء حریق، پاور سوییچ، روم سرویس، سیستم گرمایشی و سرمایشی اسپلیت، صندوق امانات، سیستم تهویه مطبوع، چای ساز، سشوار، امکان شارژوسایل الکترونیکی، دم پایی مخصوص اتاق تجهیز شده است تا برای شما سفر خوب و خاطراتی خوش به ارمغان بیاورد. شما می توانید این اتاق را برای سفر های خانوادگی و دوستانه رزرو نمایید.

  اناق سه تخته کلاس B

  این اتاق در طبقه بالا قرار دارد و دارای 19 پله است. در اتاق فوق الذکر سه تخت سینگل با ملحفه و پتو، حمام، سرویس بهداشتی ایرانی، حوله حمام، دم پایی حمام، شامپو، صابون، خمیر دندان، مسواک، دستمال، یخچال، دراور، آباژور ، اینه، لباس، رخت آویز، صبحانه، تلویزیون، تلفن، اینترنت رایگان و پرسرعت، آب معدنی ، سیستم اعلام حریق، سیستم تهویه مطبوع، مینی بار با هزینه، پاور سوییچ، روم سرویس، سیستم سرمایشی و گرمایشی اسپلیت، صندوق امانات، چای ساز، سشوار، امکان شارژ وسایل الکترونیکی و دم پایی مخصوص برای شما فراهم شده است. اگر به دنبال یک اتاق با امکانات کامل و قیمت اقتصادی هستید، این اتاق را به شما پیشنهاد می کنیم.

  اتاق چهار تخته

  این اتاق دارای سه تخت به علاوه سرویس نفر اضافه است. با پتو و ملحفه، بالکن ، مبلمان شیک و مدرن، حمام، سرویس بهداشتی فرنگی، دم پایی حمام، شامپو، صابون، مسواک خمیر دندان، حوله حمام، دستمال، کمد لباس، رخت آویز، یخچال، تلویزیون ، تلفن، اینترنت پر سرعت و رایگان، سیستم اعلام حریق، مینی بار با هزینه، روم سرویس، سیستم گرمایشی و سرمایشی اسپلیت، صندوق امانات، سیستم تهویه مطبوع، آباژور، پاور سوییچ، چای ساز، سشوار، دم پایی مخصوص اتاق، صبحانه رایگان، آب معدنی، اینه، امکان شارژ وسایل الکترونیکی می باشد.

  برای یک سفر خوب و شاد بهتر است در مورد اتاق های هتل اطلاعت لازم را داشته باشید و اتاق مورد نطر خود را رزرو سفر خود را شروع کنید.


  امکانات هتل سه ستاره مارینا 1

  هتل مارینای قشم یکی از هتل های بنام منطقه است که با امکانات و خدمات ویژه پذیرای گردشگران و مسافرین زیادی است. این هتل برای رفاه مهمانان و بی نیاز کردن ایشان به مراجعه به خارج از هتل امکانات زیادی را در نظر گرفته است. دستگاه ATM، آسانسور، روزنامه، نمازخانه، صندوق امانات لابی، سرویس بهداشتی فرنگی (لابی)، سرویس بهداشتی ایرانی (لابی)، سرویس بهداشتی ایرانی (راهرو طبقات)، کافی شاپ، آلاچیق، چای خانه و رستوران گوشه ای از امکانات این هتل است که برای مهمانان تدارک دیده شده است.

  امکانات عمومی و اتاق های هتل مارینا 1 قشم

  در صورت رزرو اتاق در هتل مارینا امکاناتی مانند صبحانه رایگان، کافی شاپ، اینترنت رایگان و پر سرعت، فکس ، فتوکپی، کتابخانه، فضای سبز، اتاق چمدان، پله اضطراری، تاکسی سرویس، باربری، خدمات تور، پذیرش 24 ساعته، خدمات خانه داری، کپسول آتش نشانی در طبقات و لابی، دستگاه و اکس کفش، خدمات تهیه بلیط، بیدار باش، سیستم اعلام حریق، لاندری، رستوران، کافی شاپ، چای خانه، رمپ مخصوص معلولین و افراد سالخورده، سالن پذیرایی، لابی بزرگ و مجلل، غرفه فروشگاهی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی و در طبقات، اتاق ها با امکانات تخت های راحت و تمیز و کلیه امکانات رفاهی که در طول سفر خود به آن ها احتیاج دارید تجهیز شده اند.

  پرسنل مجرب و کار آزموده هتل به صورت 24 ساعته آماده پاسخ گویی و رفع نیاز های گردشگران و مسافرین عزیز هستند.

  رستوران

  در صورت اقامت در هتل مارینا 1 قشم، دیگر لازم نیست تا نگران پیدا کردن رستوران و یا بی کیفیت بودن غذای هتل باشید. این هتل برای بی نیاز کردن مسافران از مراجعه به خارج از هتل، یک رستوران دنج و آرام با ظرفیت 130 در نظر گرفته است و در این رستوران به سرو انواع غذا ها می پردازد.

  نمایی از اتاقی در هتل مارینا1 جزیره قشم

  کافی شاپ

  نوشیدن یک چای خوش عطر و یا یک نوشیدنی سنتی در میانه روز و بعد از پیاده روی های بسیار سفر خالی از لطف نخواهد بود. کافی شاپ هتل مارینا قشم به شما این امکان را می دهد تا زمانی را با دوستان و همسفران خود در کافی شاپ هتل سپری کنید و به اشتراک گذاری عکس های سفر در فضای مجازی یا برنامه ریزی روز های آینده سفر بپردازید.

  لابی

  لابی هتل محبوب ترین بخش هتل برای مسافران است. مسافران زیادی هستند که نشستن در لابی هتل و تماشای سایر مسافران برایشان لذت بخش است. هتل مارینا 1 قشم دارای یک لابی زیبا و آرام با ظرفیت 50 نفر است که به صورت 24 ساعته در خدمت مسافران خواهد بود.

  آلاچیق

  نشستن در آلاچیق های محوطه هتل و استفاده از خدمات و سرویس چای خانه در یک شب ساحلی و باد های سبک ساحل، برای شما شب های پر خاطره ای را رقم خواهد زد.

  پارکینگ

  اگر با خودرو شخصی سفر می کنید و امنیت خودرو برایتان دغدغه است، با انتخاب هتل مارینا 1 قشم می توانید این دغدغه را برطرف کنید و از امنیت خودرو خود در حین سفر اطمینان داشته باشید. هتل مارینا برای مسافران خود یک پارکینگ رایگان با ظرفیت 30 خودرو در نظر گرفته است.


  موقعیت و دسترسی هتل مارینا 1

  هتل مارینا در بزرگراه قشم نرسیده به و رودی شهر روبروی مسکن های مهر، ضلع جنوبی میدان علم و صنعت قرار دارد. این هتل خارج از محدوده طرح ترافیک قرار دارد و فاصله هتل تا کم است و گردشگران با قدم زدن می توانند به راحتی به ساحل زیبا ی قشم بروند و از هوای ان لذت ببرند.

  همچنین با یک کورس تاکسی می توانید به مراکز خرید و یا جاذبه های دیدنی نظیر غار خوربس بروید و از خاطره ها و لحظه های سفر خود عکس های بیاد ماندنی بگیرید.

  بیشتر بخوانید