logo
logo

هتل آسماری قشم

پشتیبانی آنلاین هتل آسماری قشم (عضو شده از 1400/09/02) میزبان به زبان فارسی مسلط می باشد
avatar   نیاز به تایید میزبان
  نیاز به تایید میزبان

  رزرو این هتل نیاز به بررسی و تایید توسط میزبان دارد.

  ورود کودکان مجاز است
  ورود کودکان مجاز است

  ورود کودکان در این هتل مجاز است.

  صبحانه
  صبحانه

  بوفه

  درباره هتل آسماری قشم

  درباره هتل آسماری قشم

  ❇️ هتل آسماری قشم - Asmari Hotel - هتلی دو ستاره و یکی از بهترین و معروف ترین هتل های قشم است که از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرده و خدمات بسیار متنوعی را در اختیار مسافران قرار می دهد. هتل آسماری ق مطالعه بیشتر ...
  امکانات هتل آسماری قشم  موقعیت مکانی هتل آسماری قشم

  قشم، بازار قدیم، میدان پاسداران روبروی بانک ملی


  شرایط لغو هتل آسماری قشم

  daco شرایط خاص
  در صورت درخواست تغییر تاریخ اقامت و کنسل‌ کردن رزرو، بر‌اساس قوانین هتل یا اقامتگاه رزرو شده، بر مبنای قوانین روز اقدام خواهد شد.


  چیزهایی که باید بدانید

  tickرزرو نیاز به تایید میزبان دارد
  clockورود: از 14:00 الی 23:00
  clockخروج: از 11:00 تا 12:00
  veterinaryحیوانات خانگی غیر مجاز
  cakeجشن و تولد ممنوع

  سایر قوانین
  اقامت خانم تنها بالای 18 سال با ارائه مدارک شناسایی و نامه اماکن در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  اقامت افراد بومی با ارائه مدارک شناسایی و نامه اماکن در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  اقامت افراد با صیغه نامه مهر برجسته و ارائه مدارک شناسایی زوجین و نامه اماکن در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  نرخ کودک تا 3 سال رایگان و بالاتر از آن شامل نفر اضافه می گردد.
  خدمات پذیرش به صورت 24 ساعته می باشد.
  در صورت درخوا مطالعه بیشتر ...

  اقامتگاه های محبوباقامتگاه های محبوب قشم


  لینک های مرتبط با هتل آسماری قشم

  مشخصات هتل آسماری قشم

  هتل دو ستاره آسماری قشم با ساختمانی لوکس در 5 طبقه و 14 باب اتاق قرار دارد و به صورت 24 ساعته میزبان مسافران جزیره قشم خواهد بود. اتاق های موجود در طبقات بالای هتل، چشم اندازی رو به دریای نیلگون خلیج فارس دارند که لذت اقامت در جزیره قشم را برای مسافران چندین برابر می کند.

  هتل آسماری قشم


  انواع اتاق های هتل آسماری قشم

  به طور کلی هتل آسماری قشم 4 نوع اتاق با شرایط و امکانات متنوعی دارد که برای رزرو هرکدام از آنها بهتر است اول با ویژگی ها و شرایط آنها آشنا شوید تا تصمیم بهتری برای روزهای اقامت خود در این هتل بگیرید. اتاق های هتل آسماری قشم با ظرفیت های متنوع برای سفرهای دو نفره تا سفرهای دسته جمعی 5 نفره مناسب است. انواع اتاق های موجود در هتل آسماری قشم به شرح زیر می باشد:

  اتاق دو تخته

  اگر قصد دارید به صورت دو نفره به جزیره زیبای قشم سفر کنید، می توانید اتاق های دو تخته هتل آسماری قشم را برای اقامت انتخاب کنید. در این اتاق ها یک عدد تخت دو نفره وجود دارد که خیالتان را بابت بهداشت و راحتی آن آسوده می کند. در این اتاق ها سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد. توجه داشته باشید که در برخی از این اتاق ها سرویس بهداشتی فرنگی و در برخی دیگر سرویس بهداشتی ایرانی وجود دارد. همچنین در برخی از اتاق های هتل آسماری، بالکن نیز تعبیه شده تا بتوانید از فضای باز استفاده کرده و از هوای مطبوع جزیره قشم لذت ببرید. یک عدد یخچال اختصاصی نیز در اتاق قرار گرفته تا نیاز شما به نگهداری مواد غذایی و تهیه آب سرد برای نوشیدن را برطرف کند. همچنین یک عدد تلویزیون در اتاق قرار گرفته که شرایط مناسبی را برای لحظات استراحت و سرگرمی شما فراهم می کند. توجه داشته باشید که این اتاق برای دو نفر طراحی شده و امکان افزودن ظرفیت اضافه به آن وجود ندارد. بنابراین اگر بیش از دو نفر هستید، از رزرو آن چشم پوشی کنید. با این وجود، حضور کودک زیر 3 سال شما در این اتاق بلامانع و رایگان خواهد بود.

  اتاق سه تخته

  اگر با جمعی سه نفره راهی قشم می شوید، می توانید در اتاق های سه تخته هتل آسماری قشم اقامت کنید. در این اتاق ها یک عدد تخت دو نفره و یک عدد تخت یک نفره قرار گرفته که شرایط مناسب برای خواب و استراحت سه نفر را به خوبی فراهم می کند. پنجره این اتاق ها نورگیر بوده و نور خوبی در اتاق وجود دارد. سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی در این اتاق ها در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین در برخی از اتاق های هتل آسماری قشم، بالکن نیز طراحی شده که امکان استفاده از فضای باز و تماشای مناظر زیبا را برای شما فراهم می کند. توجه داشته باشید که در برخی از اتاق ها سرویس بهداشتی فرنگی و در برخی دیگر سرویس بهداشتی ایرانی وجود دارد. یک عدد یخچال اختصاصی نیز در اتاق موجود است که امکان نگهداری مواد غذایی و تهیه آب سرد را برایتان فراهم می کند. همچنین یک عدد تلویزیون مجهز به شبکه های استانی و پخش فیلم در اتاق قرار گرفته که شرایط مناسبی را برای لحظات استراحت و سرگرمی شما فراهم می کند. توجه داشته باشید که امکان افزودن ظرفیت اضافه به این اتاق وجود ندارد. بنابراین اگر تعدادتان بیشتر از سه نفر است، از رزرو آن صرف نظر کنید. با این وجود، حضور کودک زیر 3 سال شما در این اتاق بلامانع و رایگان خواهد بود.

  اتاق چهار تخته

  سفرهای خانوادگی یا دوستانه به جزیره قشم، یکی از خاطراتی است که در ذهن افراد برای همیشه باقی می ماند. اگر تصمیم دارید با جمعی چهار نفره به جزیره قشم سفر کنید، می توانید اتاق های چهار تخته هتل آسماری قشم را رزرو نمایید. در این اتاق ها چهار عدد تخت یک نفره وجود دارد که شرایط مناسب برای خواب و استراحت چهار نفر را به خوبی فراهم می کند. در این اتاق ها سرویس بهداشتی و حمام به صورت اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد. بهتر است بدانید که در برخی از این اتاق ها سرویس بهداشتی فرنگی و در برخی دیگر سرویس بهداشتی ایرانی وجود دارد. همچنین در برخی از اتاق های هتل آسماری، یک بالکن کوچک نیز وجود دارد که امکان استفاده از فضای باز را برای شما فراهم می کند. یک عدد یخچال اختصاصی نیز در اتاق قرار گرفته تا نیازی نباشد برای نگهداری مواد غذایی یا تهیه آب سرد برای نوشیدن به رستوران مراجعه کنید. همچنین یک عدد تلویزیون دارای گیرنده شبکه های استانی و پخش فیلم نیز در اتاق قرار گرفته که شرایط مناسبی را برای ساعات استراحت و سرگرمی شما فراهم می کند. توجه داشته باشید که این اتاق برای چهار نفر طراحی شده و امکان افزودن ظرفیت اضافه به آن وجود ندارد. بنابراین اگر با تعدادی بیش از چهار نفر سفر می کنید، بهتر است به گزینه های دیگری فکر کنید. با این وجود، حضور کودک زیر 3 سال شما در این اتاق بلامانع و رایگان خواهد بود.

  هتل آسماری جزیره قشم

  اتاق پنج تخته

  اگر قصد دارید دسته جمعی به قشم سفر کرده و لحظات خاطره انگیزی را ثبت کنید، می توانید از اتاق های پنج تخته هتل آسماری قشم استفاده کنید. در این اتاق ها 5 عدد تخت یک نفره وجود دارد که شرایط مناسب برای خواب و استراحت 5 نفر را به خوبی فراهم می کند. سرویس بهداشتی و حمام نیز به صورت اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد. در نظر داشته باشید که در برخی از اتاق ها سرویس بهداشتی فرنگی و در برخی دیگر سرویس بهداشتی ایرانی وجود دارد. همچنین در برخی از اتاق های هتل آسماری، یک بالکن نیز طراحی شده که امکان استفاده از فضای باز را در اختیار شما قرار می دهد. یخچال کوچک قرار گرفته در اتاق نیز باعث می شود که برای تهیه آب سرد و نگهداری مواد غذایی مشکلی نداشته باشید. دورهمی در سفرهای دسته جمعی از بهترین لحظات سفر محسوب می شود، شما می توانید با وجود تلویزیون دارای گیرنده شبکه های استانی و پخش فیلم، لحظاتی را در کنار دوستان و خانواده به تماشای یک فیلم یا سریال بگذرانید. در نظر داشته باشید که امکان افزودن ظرفیت اضافه به این اتاق وجود ندارد. بنابراین اگر تعدادتان بیش از پنج نفر است، از رزرو این اتاق چشم پوشی کنید. با این وجود، حضور کودک زیر 3 سال شما در این اتاق مشکلی نداشته و رایگان خواهد بود.


  امکانات هتل آسماری قشم

  هتل دو ستاره آسماری قشم یکی از بهترین هتل های دو ستاره موجود در جزیره زیبای قشم است که به دلیل نزدیکی به بازار قدیمی، مراکز خرید و ساحل مورد استقبال بسیاری از مسافران قرار می گیرد. علاوه بر این، هتل آسماری قشم امکانات متنوعی نیز در اختیار مسافران و مهمانان قرار می دهد تا سفری خاطره انگیز را تجربه کنند که از جمله آن می توانیم به اینترنت و رستوران اشاره کنیم.

  امکانات عمومی هتل و اتاق ها

  در صورت رزرو هر کدام از اتاق های هتل آسماری قشم امکانات متعددی در اختیار شما قرار می گیرد. اینترنت رایگان در اتاق وجود دارد تا برای ارتباط با دیگران در فضای مجازی مشکلی نداشته باشید. اسپلیت موجود در اتاق ها هوای مطبوعی را به خصوص در روزهای گرم جزیره قشم ایجاد می کند. کمد و جالباسی نیز در اتاق ها قرار دارد تا برای نگهداری از وسایل و لباس های خود مشکلی نداشته باشید. تلویزیون، تلفن، یخچال، قالیچه، میز آرایش، سرویس بهداشتی، حمام، آب معدنی، مینی بار با هزینه از دیگر امکاناتی است که به مسافران تعلق می گیرد. تمامی اتاق ها کف پوش سرامیک داشته و به پنجره دوجداره مجهز شده اند تا سر و صدای محیط بیرون مسافران را آزار ندهد.

  از دیگر امکانات موجود در فضای هتل می توان به آسانسور، اینترنت در لابی، نمازخانه، تلویزیون در لابی، روم سرویس، ترانسفر رفت با هزینه، ترانسفر برگشت با هزینه، خدمات خانه داری، خدمات بیدارباش، سرویس بهداشتی ایرانی در لابی، اتاق چمدان، رستوران و کافی شاپ اشاره کرد. یک صرافی نیز در هتل وجود دارد تا مسافران خارجی برای تبدیل ارز مشکلی نداشته باشند. همچنین هتل آسماری قشم خدمات کرایه خودرو بدون راننده را نیز ارائه می دهد تا در صورت تمایل بتوانید بدون نیاز به آژانس و تاکسی، خودتان را به مقصد مورد نظر برسانید و در جزیره زیبای قشم به گشت و گذار بپردازید. خدمات تور و خدمات تهیه بلیط هتل آسماری نیز می توانند برنامه مناسبی برای تفریحات شما در جزیره و همچنین تهیه بلیط به شما ارائه کنند.

  رستوران هتل آسماری قشم

  رستوران هتل آسماری قشم با بیش از 20 پرسنل متخصص در سه وعده صبحانه، ناهار و شام از مسافران پذیرایی می کند. در این رستوران انواع غذاهای دریایی، ایرانی و فرنگی با مواد اولیه مرغوب و باکیفیت توسط بهترین سرآشپزهای ایرانی تهیه می شود. گفتنی است که بوفه صبحانه روی سرویس تمامی اتاق ها وجود دارد.

  امکانات هتل


  موقعیت و دسترسی هتل آسماری قشم

  هتل آسماری قشم در میدان پاسداران واقع شده که به مراکز خرید قشم مانند بازار قدیم و بازار درگهان بسیار نزدیک است. یکی از مهم ترین مزیت های این هتل همین نزدیکی آن به مراکز تجاری است. همچنین با اقامت در این هتل به بسیاری از مناطق تفریحی و گردشگری جزیره نزدیک خواهید بود. هتل آسماری همچنین دسترسی بسیار مناسبی به دریا و ساحل دارد. از هتل آسماری قشم می توانید به راحتی و در مدت زمانی کوتاه خودتان را به غار نمکدان، قلعه پرتغالی ها، غارهای خربس، مسجد قبا، دره ستارگان و جزایر ناز برسانید. همچنین جزیره هنگام، روستای لافت، جنگل های حرا و جزیره هرمز نیز فاصله زیادی با شما ندارند به طوری که می توانید طی مدت زمانی کوتاه با خودرو خود را به این جاذبه های تماشایی جزیره قشم برسانید. توجه داشته باشید که فاصله هتل آسماری تا فرودگاه قشم حدودا 54 کیلومتر است. بنابراین اگر قرار است خودتان را به پرواز خاصی برسانید، بهتر است برای این مسافت مدت زمان مناسبی را در نظر بگیرید.


  رزرو هتل آسماری قشم

  اگر قصد دارید برای سفر خود به جزیره زیبای قشم در هتل آسماری اقامت کنید، می توانید از طریق سایت سفر‌بازی، پس از انتخاب تاریخ اقامت و نوع اتاق خود نسبت به رزرو اتاق های موجود در این هتل اقدام کنید. بهتر است بدانید که سفربازی بهترین قیمت ها را در خصوص رزرو هتل ارائه می دهد. کارشناسان سایت سفربازی به طور شبانه روزی پاسخگوی سوال ها و نیازهای شما در خصوص رزرو هتل می باشند. بنابراین با پشتیبانی 24 ساعته سایت سفر‌بازی جای هیچ گونه نگرانی بابت فرآیند رزرو هتل وجود ندارد، چراکه امکان لغو رزرو نیز برای شما فراهم شده است.

  بیشتر بخوانید