بایدها و نبایدهای اجاره ویلا در دماوند

بایدها و نبایدهای اجاره ویلا در دماوند

سلام به دوستان سفر باز

زمانی که به دماوند سفر می کنید وارد منطقه ای میشید که آب و هوای سردی داره و حتی در تابستون هم خیلی وقتا ممکنه احساس سرما کنید، پس مطمئن بشید که لباس کافی برداشتین.

حالا که قصد کردین به دماوند برید و از همه زیبایی های اون لذت ببرید چند تا نکته رو باید راجع به رزرو و اجاره ویلا در دماوند بدونید.

 

امکانات ویلای اجاره ای در دماوند

همونطور که گفته شد آب و هوای دماوند سردسیره پس مکانی که دارید اجاره می کنید باید همه امکانات گرمایشی رو داشته باشه.

مجهز بودن محل اقامتتون به امکانات اولیه گرمایی و سرمایی و اولیه حتما لازمه و راجع به اون حتما تاکید کنید و ازش مطمئن بشید. اگر که با خانواده هستین و افراد کم سن و یا مسن همراهتون هست دقت بیشتری کنید تا به همه به یک اندازه خوش بگذره.

 

امکانات ویلا در دماوند

 

به تعداد نفراتتون دقت کنید، ببینید که چند نفرین و باید چه ویلایی رو با چه ظرفیتی اجاره کنید. کمبود جا سفر راحتی رو براتون مهیا نمیکنه دوست من. تناسب تعداد اتاق ها و مساحت ویلا خیلی مهمه؛ اگه هم تعداد نفرات زیادی هم نیستین لزومی نداره که جای بسیار بزرگی رو اجاره کنید و هزینه اضافی بدین.

اگه براتون امکانات رفاهی بیشتر مهمه در اجاره ویلا بیشتر دقت کنید. اگه دوست دارید امکاناتی مثل استخر، جکوزی و ... براتون مهیا باشه از سلامت و وجود این امکانات مطمئن بشید، چون در ازای اون داری هزینه میکنی رفیق من.

البته این نکته هم در نظر داشته باشین که هزینه این امکانات با اونچه که در اختیارتون باشه تناسب داشته باشه. صرفا هر گرونی نمی تونه خوب باشه. ما در تیم سفر بازی از امکانات محلی که شما قراره برید مطمئن میشیم و بهترین ها رو بهتون پیشنهاد میدیم. پس خیالتون راحت...

 

امکانات اجاره ویلا در دماوند

 

محل ویلا در دماوند

محل قرار گیری ویلا یکی دیگه از مواردیه که باید براتون مهم باشه؛ درسته یک جای دنج خیلی رمانتیک و شاید جذاب باشه ولی این ریسک رو نکنید که جایی برید که صداتون به جایی نرسه. باید راحت بتونید در صورت بروز مشکل به شهر نزدیک یا امکانات دسترسی پیدا کنید. باید جایی رو انتخاب کنید که در صورت لزوم بتونید به راحتی آدرس اون رو به کسی بدید تا به کمک احتمالی شما بیاد.

سعی کنید از امنیت محل اقامت و ویلایی که اجاره می کنید مطمئن بشید. درب ها، پنجره ها و امکانات امنیتی خیلی مهمه. شما در جایی هستین که غریب هستین پس بهتره جوانب احتیاط رو مد نظر داشته باشید.

اگر دوست دارید به امکانات رفاهی و جاهایی مثل مرکز خرید دسترسی داشته باشید از موقعیت درست این ویلا با خبر بشین و از افراد با اطلاع مشورت بگیرید. شاید لازم باشه به امکاناتی مثل مغازه، فروشگاه و... نیاز پیدا کنید. یا اینکه لازم بشه به جایی برای تعمیر خودروتون نیاز پیدا کنید، پس این رو حتما بهش دقت کن دوست من.

 

محل ویلا در دماوند

 

سایر نکات درمورد اجاره ویلا در دماوند

به هر کسی برای اجاره ویلا اعتماد نکنید. فریب آگهی هایی که معلوم نیست برای چه کسی هست رو نخورید. چون ممکنه یا امکانات و کیفیت گفته شده رو نداشته باشه یا اینکه اصلا دروغ باشه و همچین ویلایی وجود خارجی نداشته باشه. پس گول نخورید و با دیدن قیمت های مناسب وسوسه نشید دوستای من.

مهمه که بدونید چه فصل و چه زمانی رو برای سفر انتخاب می کنید؛ بد نیست از وضعیت جوی دماوند در روز سفر هم از قبل با خبر باشین. ممکنه به دلایل آب و هوایی ناراحت بشید از اینکه بخاطر شرایط جوی همش توی ویلا بمونید. ناراحت کنندست.

از خودرو و امکانات جانبی اون مثل لاستیک زاپاس، زنجیر چرخ و... مطمئن بشید. اگه ماشین و امنیت اون هم براتون مهمه از داشتن پارکینگ مناسب ویلا هم پرس و جو کنید تا با خیال آسوده از اقامت و سفرتون لذت ببرید.

حتما اشخاصی رو از محلی که قراره در اون اقامت کنید با خبر کنید تا در صورت لزوم بتونن از جای شما با خبر باشن.

 

اجاره ویلا در دماوند

 

در آخر اینکه اگر قصد اجاره ویلا در دماوند رو دارید و می خواهید از جایی که اجاره می کنید مطمئن باشید از سفر بازی کمک بگیرید؛ ما در کنار شماییم تا بهترین اقامت در هر جای ایران رو داشته باشید و از سفرتون لذت ببرید.

با سفر بازی بهترین گزینه ها در اختیار شماست.

از سفرت لذت ببر ...