شهرک های گردشگری کرج

شهرک های گردشگری کرج

سلام به دوستان سفر بازي

امروز مي خوايم به شما مناطق زيبا و شهرك هايي رو در كرج معرفي كنيم كه براي اجاره ويلا و اقامت مناسبه، همراه ما باشيد.

ما بيشتر مناطق ويلايي در كرج رو به شما معرفي مي كنيم يعني جاهايي كه خوش آب و هوا و زيباست و براي ساخت ويلا و اقامت مناسبه؛ ما شما رو راهنمايي مي كنيم تا انتخاب بهتري داشته باشين.

كرج مركز استان البرزه و يكي از شهرهاي بزرگ ايران از نظر جمعيته بطوريكه در سالهاي اخير خودش رو به عنوان چهارمين شهر پر جمعيت ايران معرفي كرده.

اين شهر به دليل نزديكي به مناطق كوهستاني، در اطرافش مكان هاي ييلاقي و زيبايي بوجود آمده كه براي اقامت، ويلا سازي و سفرهاي كوتاه مناسبه. چند منطقه اصلي و خوش آب و هوا در كرج رو بهتون معرفي مي كنم دوستاي گلم.

 

کرج

 

منطقه سهيليه کرج

سهيليه رو در قسمت شمالي بزرگراه كرج قزوين ميشه بهش دسترسي پيدا كرد. از جنوب به اشتهارد ختم ميشه، از شرق به چهار باغ و از غرب به سعيد آباد مي رسه.

اين منطقه موقعيت عالي داره و آب و هواي ييلاقي اون بسياري از افراد رو به سمت خودش كشونده و ويلا ها و اقامت گاه هاي زيادي رو ميشه در اين منطقه ديد.

روستاي آغچه حصار مركز منطقه سهيليه هست، در اين منطقه مراكز كاشت قارچ و پرورش گل هاي زينتي زياد ديده ميشه. منطقه پر آبيه و خاك حاصلخيز اون باعث شده محصولات كشاورزي به خوبي در اين خاك عمل بياد.

از اونجايي كه اين منطقه بين دره دو كوه و سطح پاييني قرار گرفته از قديم كشاورزان با حفر چاه به راحتي به آب مي رسيدن و از اين رو هميشه شاهد رونق كشت و كار در اين منطقه بوده ايم. دوست داري به اينجا هم سري بزني دوست من؟ حتما تجربه اي جديد و جذاب مي شه...

 

منطقه سهیلیه کرج

 

سهيليه در اين سال ها با رشد قيمت خوبي مواجه شده و زمين ها ويلاهاش ارزش بالايي پيدا كرده. شما مي تونيد با اجاره ویلا در سهيليه به بهترين شكل از زيبايي هاي اين منطقه لذت ببريد.

 

چهار باغ کرج

منطقه خوش آب و هوای چهار باغ از توابع ساوجبلاغ به حساب مياد. اين شهر جمعيتش نزديك 6 هزار نفردر سال 85 بود ولي در طي سالهاي اخير با مهاجرت افراد زيادي به اين منطقه رشد جمعيت عجيبي پيدا كرد و جمعيت اون به 65 هزار نفر رسيده.

اين رشد چشمگير جمعيت و علاقه افراد براي استفاده از آب و هواي خوب اون باعث ساخت و ساز هاي ويلا به صورت زياد در اون شده. ويلاهاي بسيار زيبايي در چها باغ ساخته شده كه هم براي اقامت و هم براي اجاره كوتاه مدت بسيار مناسبه و شما رو از آلودگي، سر و صدا و... شهر هاي بزرگ نجات ميده.

اگه دوست داري كه در اين منطقه ساعات و روزهاي آرومي داشته باشي ما در تيم سفر بازي بهت كمك مي كنيم كه محل مناسبي رو واسه اقامت خودت و عزيزات پيدا كني.

 

چهارباغ کرج

 

چهار باغ داراي باغ ها و درختان ميوه فراوونيه و مزارع پرورش گل و گياه هم زياد در اين منطقه زيبا ديده ميشه. بد نيست اينجا هم سر بزني دوست من ...

 

منطقه كردان

درباره كردان در مقالات موجود به طور مفصل توضيح داده شده؛ به طور خلاصه بايد گفت كه اين منطقه ييلاقي از توابع كرجه و توجه افراد زيادي رو در اين سالها به خودش جلب كرده به طوري كه سرمايه گذاري زيادي در املاك اين منطقه شده و شاهد ويلا سازي در اين منطقه هستيم، ويلاهاي خاص و خيلي گرون شايد شما رو حيرت زده كنه. مناظر طبيعي، ويلاهاي لوكس و مجهز، زمين هاي كشاورزي و بافت روستايي و فرهنگي اون ميتونه شما رو چند روز به خودش مشغول كنه و حسابي بهتون خوش بگذره.

در كردان  ميتونيد هم مناطق تاريخي ببينيد مثل پل دختر و هم جاذبه هاي مذهبي و تاريخي رو شاهد باشيد مثل برج مقبره كه قدمتش به دوره سلجوقيان ميرسه و اينكه مقبره امام زاده حسين هم كه از نوادگان امام سجاد (ع) هست در اين مكان قرار گرفته. مكاني آروم و خاص داره كه شما رو در خودش فرو مي بره.

از نظر طبيعي هم چيزي كم نيست براتون، رودخانه كردان از جاذبه هاي جذاب و هميشگي كردانه كه براي تمدد اعصاب و گوش دادن به صداي آب و لذت بردن انتخاب خوبي به حساب مياد.

 

کردان

 

كوه هاي كردان هم بسيار زيباست و با طي مسافت و كوهنوردي در اون ميتونيد هم ورزش كنيد هم لذت ببريد. زمين هاي كشاورزي كردان هم بسيار زيباست و ديدن مناظر خاص اون خالي از لطف نيست.

بافت روستايي با كوچه باغ ها و معماري خاص خودش بسيار تجربه جديد و خاصيه. ديوار هاي گلي و مصالح بومي، درختان در مسير كوچه، شاخه ميوه هاي بيرون زده از لبه ديوار و... شما رو ميبره به بي آلايشي و سادگي خالص. حتما اين تجربيات زيبا رو براي امتحان كردن از دست نده رفيق خوش سفر من.

با اجاره و رزرو ويلا در كردان لحظات به ياد موندني در خاطراتتون ثبت كنيد. ما شما رو در اين هدف كمك مي كنيم دوست من.

 

شهرك افشاريه كرج

شهرک افشاریه از توابع ساوجبلاغه و از اونجايي كه به رودخانه كردان هم نزديكه خاك حاصلخيزي داره و كشاورزي هم در اون رواج زيادي داره. زمين هاي سرسبز، باغ ها و مزارع پرورش گل و گياه در اونجا زياده و مهم تر اين كه دسترسي عالي و راحتي داره.

رفتن راحت به اون و آب و هواي خوش باعث شده كه خيلي ها تمايل پيدا كنن در اين شهرك ويلا بخرن يا اجاره كنن.

 

شهرک افشاریه کرج

 

در كل اقامت و اجاره ویلا در كرج و اطراف اون گزينه مناسبي براي استراحت هاي يك يا چند روزه هست. اين منطقه به تهران نزديكه و آب و هوا و دماي اون از تهران كمتره و به راحتي ميشه به خيلي از مناطق ييلاقي دسترسي داشت. كرج در جايي قرار گرفته كه به راحتي به پايتخت و شمال دسترسي داره و از جذابيت هاي اين منطقه به حساب مياد.

از قديم كرج جزء مناطق بسيار سر سبز تر از ديگر مناطق در استان تهران بود ولي در سال هاي اخير به دليل صنعتي شدن و ساخت و سازهاي فراوون در اين منطقه بسيار از حجم درختان و سر سبزي اون كم شده.

 

تيم سفر بازي به شما كمك مي كنه كه در منطقه كرج و ييلاق هاي خوش آب و هواي اون ويلا و اقامتگاه رزرو و اجاره كنيد و لحظات خوشي رو به همراه عزيزانتون داشته باشيد. ما در كنار شماييم تا به شما بيشتر خوش بگذره...