بایدها و نبایدهای اجاره ویلا در کردان

بایدها و نبایدهای اجاره ویلا در کردان

سلام به دوستان گل

حالتون خوبه ؟

امروز می خوایم در مورد یک سری باید ها و نباید هایی که در زمان اجاره ویلا در کردان بهش دقت کنید صحبت کنیم. شاید خیلی از اونها ساده و پیش پا افتاده به نظر برسن ولی تعیین کننده هستن و بود و نبودشون میتونه به چشم بیاد. همراه من باشید تا براتون بگم

در وهله اول باید مشخص کنید که چند نفر در سفر هستین و برای اون برنامه ریزی درست کنید

 

انتخاب ویلا در کردان با ظرفیت مناسب

شما باید اول از همه بدونید که با توجه به تعدادی که هستین به چه مقدار فضا و چه نوع ویلایی نیاز دارید. گول حرف یک سری منفعت طلب رو نخورید که فقط هدفشون اجاره دادن مکانیه که در اختیار دارن. وقتی محیط مناسب با گنجایش متناسب داشته باشید حتما راحت تر خواهید بود و بهتون خوش میگذره.

اگر مکان بزرگی رو جهت سکونت افراد کم انتخاب میکنید مشکلی نداره ولی تاثیری در کیفیت رفاه شما نخواهدداشت، مگر اینکه این فضای بزرگ امکانات خاصی داشته باشه که در ویلاهای دیگه نیست. پس هزینه هاتون هم مدیریت کنید چون با افزایش ظرفیت و متراژ ویلا قیمت اون هم تحت تاثیر قرار میگیره دوست من.

به طور کل میشه اینجوری گفت که یک ویلای دوخوابه برای 8 نفر گزینه معقولیه.

پس دوست من دقت کن تا رفاه و آرامش بیشتری رو تجربه کنی.

 

ظرفیت ویلا کردان

 

دقت در محل ساخت ویلا

باید دقت کنید که ویلا کجا قرار گرفته شده. شاید دیدن یک ویلا در دامنه کوه و یک جای دنج، رویایی و هیجان انگیز به نظر برسه ولی به این هم فکر کن که تو و اطرافیانت یک یا چند روز قراره اونجا ساکن باشید و در اونجا زندگی کنید. به این فکر کن که با بودنت در این مکان چقدر میتونی به امکانات رفاهی دسترسی داشته باشی؟ از خودت بپرس دسترسی من به مراکز حیاتی و خرید چقدر میسره؟

چقدر طول میکشه که خودمو به مراکز یا جاهایی که دسترسی سریع نیاز داره برسم؟

اگر شرایط جوی به هم ریخت من توان خروج از این محل رو دارم؟

جاده دسترسی من از طریق این ویلا چطوره؟

اگه برف بیاد من به راحتی میتونم ماشین رو در این شیب تند کنترل کنم؟

اگه نیاز به مراکز درمانی و اورژانسی داشتم چقدر طول میکشه که بهشون برسم و یا اینکه بقیه چطور میتونن به من ملحق بشن و مشکل منو حل کنن؟

ببین ویلایی که اجاره میکنی تو بهترین مناطق کردان باشه، شاید لازم باشه به امکانات رفاهی، تفریح و یا مراکز دیدنی برید. چقدر طول میکشه که به اونجا برسی؟

 

دسترسی به ویلا در کردان

 

با جواب به این سوالات و سوالات دیگه که ممکنه به ذهن تو دوست گل من برسه خودت میفهمی که چه انتخابی کردی. درست بوده یا از روی احساس تصمیم گرفتی. پس بدون ویلا علاوه بر زیبایی و داشتن امکانات نیاز به دسترسی راحت هم داره.

اگر قصد اجاره ویلا در کردان رو دارید با اعتماد به تیم سفر بازی بهترین و امن ترین گزینه ها در مقابل شما برای انتخاب قرار میگیره.

 

امکانات ویلای کردان

علاوه بر امکانات خاصی که بهش فکر میکنی به امکانات اصلی و حیاتی هم فکر کن. نباید فقط به زیبایی و یا متراژ اون فکر کنی به چیزهای کوچیکی هم فکر کن که میتونه برات خیلی تعیین کننده باشه.

بطور مثال دقت کن که پارکینگ مناسبی داشته باشه و برای تعداد ماشینی که هستین جای مناسبی هست یا نه؟

درب ورودی و پارکینگ امنیت داره؟

سیستم گرمایش و سرمایش خیلی مهمه مخصوصا گرمایش که در این محل حیاتیه. چون ممکنه بعضی وقتا در فصلی که فکرشو نمی کنی مجبور به استفاده از وسایل گرمایی بشی.

 

امکانات ویلای کردان

 

دوست من سعی کن جایی رو انتخاب کنی که اگر گازش هم قطع شد امکان استفاده از هیزم و شومینه هم وجود داشته باشه. بالاخره اتفاقه دیگه...این چیزای ساده کمک میکنه که غافلگیر نشی.

اگر هم که وسایل گرمایی برقی هم که باشه عالیه چون اگه هر کدوم به دلیلی پاسخگو نبود این گزینه هم میتونه به کمکت بیاد.

 

تناسب قیمت و امکانات ویلا

دقت کن هزینه بابت چه امکاناتی کردی. آیا این پول متناسب با رفاهی که تجربه میکنی هست؟

درسته در بعضی مواقع ویلا به سختی پیدا میشه ولی به هر قیمت هر ویلایی رو اجاره نکن. هر چیزی یک سقفی داره، لزومی نداره یک سوئیت رو به قیمت یک ویلای لوکس باهات حساب کنن.

البته اختیارتون دست خودتونه ولی به فکر پولت هم باش عزیز دل.

امکاناتی که بهش نیاز نداری فقط هزینه شما رو بالا میبره. استخری که ازش استفاده نمیکنی لزومی نداره براش هزینه کنی. پس در وقت اجاره ویلا هیجانات خودت هم کنترل کن.

 

اجاره ویلا در کردان

 

تیم سفر بازی تو رو راهنمایی میکنه که تا بهترین ویلا در کردان رو انتخاب کني و نه هزینه زیادی متحمل بشی نه امکانات ناقصی داشته باشه.

ما کمک می کنیم تا ویلایی رو رزرو کنی و از اجاره اون لذت ببری که دقیقا اونیه که میخواستی.

به ما اعتماد کن.

 

پاسخگو بودن

جایی رو که اجاره کردی باید بعدش هم کسی باشه که پاسخگوی مشکلات احتمالیش باشه، مسئولیت خدماتی که قراره ارائه بده رو قبول کنه. اگر مشکلی بود حتما اون رو رفع کنه یا جایگزینی بهتر برای اون نقص داشته باشه. اینکه بعد از گرفتن پول رها بشین حس خوبی به شما نخواهد داد.

تیم سفر بازی بهترین پاسخگویی رو برای شما داره. میتونید با ما درمیون بزارید تا برای رفعش تلاش کنیم.

ما در کنار شماییم تا شما آسایش داشته باشید.

 

بی برنامگی در سفر

حتما برنامه ریزی درستی داشته باشید و بدون برنامه و هدف سفر نرید دوست من.

کاملا واضح بدونید که چه روزی به سفر میرید و چند روز قراره بمونید. بدونید که روزی که حرکت میکنید روز شلوغیه یا نه؟ به جمع بندی کامل برسید که چند نفرید. چند روز ؟ چه ویلایی؟ چه امکاناتی؟ و...

 

محل اجاره ویلا در کردان

 

دونستن این اطلاعات به شما کمک میکنه که بهترین گزینه ها جلوتون قرار بگیره و پیشنهاد بشه.

ما در تمامی این مراحل شما رو تنها نمیزاریم.

حتما اقلامی که باید در سفر همراه داشته باشی رو چند بار چک کن دوست من. بهتره که یک لیست تهیه کنی.

 

فصل سفر

شما باید بدونید جایی که میرید در هر فصل چه ویژگی هایی داره.  به این فکر کنیدکه در این فصل آیا به من خوش میگذره؟ طاقت سرما رو دارم؟ برف بیاد چی؟ بارون رو میتونم باهاش کنار بیام؟

به این نکات خوب دقت کن تا مجبور نشی غر بزنی و همش یه گوشه بشینی چون اوضاع مناسب نیست.

 

مدارک شناسایی برای اجاره ویلا در کردان

بدون داشتن مدارک شناسایی جایی نرید. شاید دلایل امنیتی و یا خاص پیش بیاد که باید اون رو نشون بدی. در صورت نبودن ممکنه تا اثبات خیلی چیزا دلتون خون بشه و زمانتون هم الکی هدر بره.

پس مراقب باش غافلگیر نشی.

 

بایدها و نبایدهای اجاره ویلا در کردان

 

نکته آخر اینکه با کارشناسان و افراد خبره مشورت کن و به حرف آدم های دلال و واسطه اهمیت نده. میدونی که اونا فقط به چی فکر میکنن؟

درسته ...

 

تیم سفر بازی هم برای رسیدن به بهترین شرایط اجاره ویلا در کردان به شما مشاوره میده هم از زمان رزرو تا روز آخر اقامت با شما همراست.