۰

اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران + امکانات کامل

اتاق برای رزرو در هتل‌
بازدید 84

اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران

اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران چگونه است؟

در این مقاله می خواهیم سوئیت های مبله ارزان در تهران را برای شما معرفی کنیم تا زمانی که قصد سفر به تهران را دارید بتوانید جهت رزو این سوئیت های ارزان اقدام نمایید.

سوئیت ارزان

اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران

سوئیت مبله در تهران

یکی از مناطق برای اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران، منطقه ی ۴ شهرداری تهران در پاسداران می باشد. این سوئیت مبله ۱۱۲ متر مربع می باشد و دارای یک اتاق تک نفره است. در اتاق خواب این سوئیت مبله تهران در پاسداران یک تخت خواب یک نفره بزرگ وجود دارد. علاوه بر آن به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد.

شما برای اجاره این سوئیت در پاسداران می توانید از طریق را ه های ارتباطی با واحد اجرایی ما تماس حاصل فرمایید. همچنین به منظور کسب آگاهی از هزینه ی اجاره روزانه و هفتگی سوئیت مبله در تهران در پاسداران می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

امکانات سوئیت مبله در تهران

مساحت زمین ۱۲۰ متر مربع می باشد. و مساحت سوئیت مبل۱۱۲ متر مربع است. تعداد طبقات این سوئیت مبله ۴ تا می باشد. این سوئیت دارای ۳ اتاق خواب می باشد که همراه سالن پذیرایی مبله است. ظرفیت

لیست قیمت اجاره سوئیت مبله در تهران

اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران: ۶۵۰ هزار تومان

اجاره هفتگی سوئیت ارزان در تهران: ۴ میلیون تومان

اجاره ماهانه سوئیت ارزان در تهران: ۱۶ میلیون تومان

همچنین بخوانید : رزرو مسافر خانه های تهران با هزینه کم 

سوئیت مبله

سوئیت مبله در دروس تهران

این سوئیت مبله با امکانات عالی در حوالی خیابان دروس در منطقه ۳ تهران قرار دارد. این سوئیت مبله در تهران با متراژی در حدود ۸۰ متر مربع می باشد. این سوئیت مبله دارای آشپزخانه، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس غذاخوری و … است.

این سوئیت مبله در منظقه ی بسیار آرام و دنج قرار دارد. امکانات دیگر این سوئیت مبله یک خوابه شامل تلویزیون، مبلمان و ظروف کامل می باشد.

مشخصات سوئیت مبله

مساحت زمین ۸۰ متر مربع می باشد. مساحت سوئیت مبله دارای ۷۰متر مربع است.  این سوئیت دارای ۵ طبقه است. اتاق ها یک خوابه هستند که دارای سالن پذیرایی مبله می باشد.

لیست قیمت اجاره سوئیت مبله در دروس تهران

اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران: ۶۲۰ هزار تومان

اجاره هفتگی سوئیت ارزان در تهران: ۴  میلیون تومان

اجاره ماهانه سوئیت ارزان در تهران: ۱۵.۸۰۰ میلیون تومان

همچنین بخوانید : رزرو هتل در تهران

سوئیت مبله در آجودانیه

سوئیت مبله در آجودانیه تهران

این سوئیت مبله دارای امکانات رفاهی کامل در محله آجودانیه در منطقه یک تهران قرار دارد. مساحت این سوئیت مبله ۱۰۰ متر مربع است و دارای دو اتاق خواب می باشد. در اتاق خواب این سوئیت مبله، یک تخت خواب دو نفره بزرگ وجود دارد. همچنین به تعداد میهمانان اضافی تختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد.

برای اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران می توانید از طریق پل های ارتباطی با واحد اجرایی مجموعه ما در ارتباط باشید.

مشخصات سوئیت مبله آجودانیه

مساحت زمین  ۱۱۰ متر مربع  می باشد. مساحت سوئیت مبله ۱۰۰ متر مربع است. تعداد طبقات در این سوئیت ۵ تا می باشد. همچنین دارای ۲ اتاق خواب به همراه سالن پذیرایی مبله می باشد.

لیست قیمت اجاره سوئیت مبله در تهران

اجاره روزانه سوئیت ارزان : ۷۵۰ هزار تومان

اجاره هفتگی سوئیت ارزان : ۴.۹۰۰ میلیون تومان

اجاره ماهانه سوئیت ارزان : ۱۶.۵۰۰ میلیون تومان

اجاره سوئیت مبله ۳۰ متری در شرق تهران

سوئیت مبله شرق تهران از امکانات بسیار خوبی برای اقامت روزانه برخوردار هست و در محله ی بسیار زیبایی از منطقه ۸ تهران در تهرانپارس در شرق تهران واققرار دارد. این سوئیت مبله دارای حدود ۳۰ متر متراژ دارد. این سوئیت مبله دارای دو اتاق خواب به همراه سالن پذیرایی و سرویس بهداشتی و همچنین آشپزخانه مجهز می باشد.

در هر کدام از این اتاق های این سوئیت مبله شرق تهران، دو عدد تخت خواب تک نفره وجود دارد. ویژگی های اصلی این سوئیت مبله در شرق تهران شامل دسترسی سریع به بزرگراه ها و اتوبان های شهر می باشد.

شما اگر مایل به اقامت در شرق تهران هستید می توایند برای اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران به این سوئیت مبله مراجعه نمایید و از امکانات ویژه آن بهره مند گردید.

امیدواریم که مطالب ارائه شده برای شما جهت اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران مفید واقع شده باشد. اگر در این زمینه سوال یا راهنمایی خواستید می توانید از طریق پل های ارتباطی با همکاران ما در مجموعه گردشگری ارتباط حاصل فرمایید.

اجاره روزانه سوئیت مبله در شمال تهران

این سوئیت در منطقه ۱۸ تهران در محله صادقیه قرار دارد. متراژ این سوئیت  مبله در شمال تهران ۱۲۰ متر است. این سوئیت مبله دارای دو اتاق خواب هست که در یکی از اتاق خواب های آن تخت خواب تک نفره و در اتاق دیگر به تعداد مهمانان، لوازم خواب شامل رختخواب در اختیار مهمانان قرار می گیرد.

فضای درونی این سوئیت مبله به شکلی است که شما در آن احساس راحتی خواهید کرد. برای اطلاع از جزئیات دقیق اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران می توانید از طریق پل های ارتباطی با مجموعه گردشگری تماس حاصل فرمایید.

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *