۰

اجاره روزانه خانه مبله در ایتالیا

اجاره روزانه خانه مبله در ایتالیا
بازدید 181

اجاره روزانه خانه مبله در ایتالیا – قبل از اقدام برای اجاره روزانه خانه مبله در ایتالیا نیاز است که ابتدا در مورد شرایط اجاره خانه های ایتالیا آگاهی کسب کرد و سپس اقدام به اجاره خانه در ایتالیا نمود.

انواع خانه در ایتالیا

سبک خانه‌ها در کشور ایتالیا مانند بیشتر شهرهای اروپایی است که بخش اصلی آن را خانه‌های ویلایی و آپارتمان‌ها تشکیل می‌دهند. آپارتمان‌های این کشور با توجه به متراژ، سال ساخت، منطقه جغرافیایی، قسمت های اشتراکی و… به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. برخی از دانشجویان خارجی که محدودیت مالی دارند و قادر به اجاره روزانه خانه مبله نیستند ترجیح می‌دهند در یکی از انواع آپارتمان‌ها زندگی کنند و در هزینه های خود صرفه جویی نمایند.

در شهرهای بزرگ ایتالیا آپارتمان‌های متفاوتی وجود دارد که قیمت آنها با توجه به دو متراژ و نزدیکی به مرکز شهر متفاوت هستند. شهرهای اروپایی مانند شهرهای ایرانی دارای مناطق بالا شهر و پایین شهر نیستند و در تمامی قسمت های شهر از کیفیت تقریبی یک‌سانی برخوردار است. اگر از نظر مالی، در شرایط خوبی قرار دارید می توانید اقدام به اجاره آپارتمان نمایید. در این صورت شما به وسیله قرارداد ایجاد شده می توانید به صورت اجاره روزانه خانه مبله در ایتالیا از مزایای زندگی در ان بهره مند گردید. به عنوان مثال صاحب خانه نمی‌تواند زودتر از زمان مقرر شده، شما را اجبار به تخلیه ملک یا تغییر دادن در میزان پرداخت اجاره بها نماید.

هزینه اجاره خانه در ایتالیا

هزینه اجاره خانه در ایتالیا

هزینه اجاره روزانه خانه مبله در ایتالیا با توجه به عوامل مختلف متفاوت می باشد.

اجاره خانه در شهرهای بزرگ‌تر ایتالیا نسبت به شهرهای کوچک‌تر گران‌تر می باشد.

اجاره خانه در مرکز شهرهای ایتالیا نسبت به حومه گران‌تر است.

اجاره خانه در شهرهای مهم ایتالیا تقریبا یکسان است.

قیمت آپارتمان‌های نوساز در مقابل آپارتمان‌های قدیمی بالا هست.

بهترین راه‌ها برای پیدا کردن خانه‌های اجاره‌ای

اولین راه برای دانشجویان خارجی تازه وارد برای پیدا کردن اجاره روزانه خانه مبله از طریق دانشجویان ایرانی یا خارجی هست. شما به راحتی می توانید با کمی پرس و جو از این دانشجوها خانه مورد نظر خود را پیدا کنید.

روش دوم برای پیدا کردن خانه اجاره ای، جستجو در تابلوی اعلانات در دانشگاه محل تحصیل می باشد. شما می توانید از روی تابلوی اعلانات، از طریق شماره تلفن های درج شده خانه اجاره ای مورد نظر خود را پیدا کنید.

روش سوم برای پیدا کردن خانه اجاره ای، استفاده از وب‌سایت‌ها و آگهی‌نامه‌های اینترنتی است که می توانید از این طریق مکان مورد نظر را پیدا کنید.

نکات مهم قبل از اجاره خانه در ایتالیا

نکات مهم قبل از اجاره خانه در ایتالیا

اقدام برای اجاره روزانه خانه مبله در ایتالیا همیشه قبل از ورود به این کشور و یا در  چند روز اول که وارد این کشور شدید صورت می گیرد. بنابراین بهتر است با افراد موثق، مشورت نمایید و سپس اقدام به اجاره خانه نمایید. مجموعه ما می تواند به  شما در این زمینه کمک کند تا بتوانید یک خانه با قیمت مناسب اجاره نمایید. شما می توانید از طریق شماره تلفن های درج شده با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تا از راهنمایی های لازم بهره مند گردید.

باید دقت داشته باشید که هنگام اجاره خانه در ایتالیا به فکر ثبت رسمی قرارداد اجاره باشید. ثبت رسمی قرارداد برای شما مزایای مهمی در پی دارد مانند زمانی که شما قرارداد دارید و تعهدات مربوط به قرارداد را به موقع انجام می‌دهید؛ صاحب‌خانه حق ندارد زودتر از زمان مقرر شده از شما درخواست تخلیه نماید. و همچنین داشتن قرارداد و یک آدرس ثابت برای دریافت برخی از مدارک مانند کارت شناسایی لازم است.

نکته: پرداخت اجاره را هرگز به صورت نقدی پرداخت نکنید و سعی کنید از طریق بانک پرداخت کنید. زیرا پرداخت از طریق بانک دو مزیت مهم دارد. مزیت اول این است که یک سند معتبر برای اثبات پرداختی شما وجود دارد و مزیت دوم اینکه باعث اعتبار در سابقه شما و پیدا کردن خانه‌های بهتر  برای آینده می باشد. زیرا برخی از مالکان در ایتالیا دیدِ خوبی نسبت به مهاجران ندراند و می‌خواهند درباره سابقه قبلی اجاره نشینی آنها اطلاعاتی کسب کنند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *