۰

اجاره خانه در کره جنوبی

اجاره خانه در کره جنوبی
بازدید 183

اجاره خانه در کره جنوبی – اگر می خواهید در مورد خرید، اجاره خانه در کره جنوبی، هزینه های اقامت و…..در کره جنوبی اطلاعات لازم را کسب نمایید به شما توصیه می کنیم که با ما در این مقاله  همراه باشید.

کره جنوبی یکی از پرجمعیت ترین کشورهای جهان است که دارای جمعیتی بیش از ۵۰ میلیون نفر در این کشور ساکن هستند و هر متر مربع زمین در این کشور دارای ارزش می باشد. بنابراین یکی از مزیت های خوب برای پیدا کردن خانه و آپارتمان برای زندگی به خاطر بازار مسکن رقابتی در کره جنوبی این است که نیاز به زمان نیست و سریع می شود که مکان مورد نظر خود را پیدا کرد.

اکثر افرادی که در کشور خود برای بار اول، اقدام به اجاره کوتاه مدت می کنند، می توانند بعد از گذشت یک ماه که وارد کره جنوبی شدند، اقدام به اجاره روزانه خانه مبله طولانی مدت نمایند و مدت طولانی در آن زندگی کنند.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به دنبال اجاره روزانه خانه مبله یا اجاره آپارتمانی هستید که برای تمامی اعضای خانواده شما مناسب باشد باید بدانید که اجاره یک خانه بزرگتر به عنوان یک کالای لوکس به حساب می آید که اکثر این خانه ها مخصوص افراد ثروتمند و شاخصی هستند.

برای اینکه شما بتوانید یک مکان بزرگتری را اجاره کنید می توانید مکان های حومه شهر را در اولویت خود قرار دهید که نسبت به مرکز شهر از قیمت مناسب تری برخوردار است.

 اجاره خانه یا آپارتمان در کره جنوبی

اجاره خانه یا آپارتمان در کره جنوبی

یک خبر خوب برای افرادی که می خواهند در کره جنوبی اقدام به اجاره روزانه خانه مبله یا آپارتمان نمایند وجود دارد که به خاطر وجود بازار اجاره سریع، افراد به راحتی بعد از اینکه وارد این کشور شدند می توانند در طی یک یا دو هفته مکان مورد نظ خود را پیدا کنند.

خوشبختانه قیمت اجاره خانه یا آپارتمان در کره جنوبی نسبت به کشورهای اروپایی و آسیایی ارزان تر است و شما می توانید یک زندگی اجاره نشینی در کره حنوبی را با پرداخت هزینه پایینی را برای خود تشکیل دهید.

قوانین مربوط به اجاره خانه در کره جنوبی

زمانی که برای بازدید از آپارتمان می روید بایستی سریع و قاطع باشید.

آژانس املاک و مستغلات تنها چند دقیقه به شما فرصت  فکر و تصمیم در مورد انتخاب یا انتخاب نکردن مکان می دهند

مراحل انجام اجاره در کره جنوبی بسیار سریع است.

شما باید مدارک را امضا کرده و ظرف یک یا دو هفته از انتخاب مکان آماده کنید.

نیاز نیست که قبل از موعد، زمان زیادی را به دنبال اجاره روزانه خانه مبله جدید باشید. می توانید یک ماه قبل از جابه جایی به دنبال خانه جدید باشید.

روش های قرارداد اجاره

روش های قرارداد اجاره و رهن خانه در کره جنوبی

در کره جنوبی سه نوع قرارداد اجاره خانه  وجود دارد که عبارت  است از

وولس

جونس

بانجونس

اجاره خانه به روش وولس

وولس یک نوع اجاره غربی است که بیشتر مهاجران با پیدا کردن مکان در کره جنوبی آن را امضا می کنند. وولس مربوط به سپرده یا رهن و پرداخت اجاره هر ماه توسط شما می باشد. معمولا در همان روز اول اجاره مشخص می شود و شما می توانید در مورد افزایش یا کاهش رهن و اجاره با همدیگر مذاکره نمایید و پول اصلی در یک حساب بانکی با نرخ بهره نگهداری می شود. در پایان موعد اجاره روزانه خانه مبله، اگر شما آسیبی به آپارتمان وارد نکرده باشید پول اصلی به شما بازگردانده می شود.

اجاره خانه به روش جونس

در این قرارداد، پول اصلی شما تقریبا ۲۰۰ میلیون می باشد و نیاز نیست که شما اجاره بها را پرداخت نمایید. زیرا موجر (صابخانه) نرخ سود سپرده را برای مدت قرارداد جمع می کند و در پایان مدت اجاره، تمامی سپرده به شما برمی گردد.

کسانی که توان مالی زیادی برای اجاره خانه ندارند می توانند وام بانکی برای بستن قرارداد جونس بگیرند و ماهیانه اقساط آن را پرداخت کنند.

قرارداد جونس یک قرارداد پرطرفدار در بین مردم کره ای است، اما خیلی کم این قرارداد توسط مهاجران صورت می گیرد زیرا اکثر مهاجران قادر به اخذ وام نیستند.

اجاره خانه به روش بانجونس

قرارداد بانجونس مخلوطی از گرگ و جونس است که در آن مستاجر بایستی سپرده ای بگذارد و ماهیانه اجاره پرداخت کند. در این قرارداد هم سپرده و هم پرداخت ماهانه کم است. سپرده مورد نظر برای این قرارداد تقریبا ۱۰۰ میلیون می باشد.

اگر شش ماه قبل از پایان مدت اجاره نامه قرارداد جدیدی برای خانه منعقد نشده باشد، مستأجر می تواند طبق همان قوانین قبلی به زندگی در خانه ادامه بدهد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *