۰

بهترین ویلاهای فشم در کجاست؟

بهترین ویلاهای فشم در کجاست؟
بازدید 242

یکی از مناطقی که طی این سالهای اخیر خیلی ها رو به سمت خودش واسه تفریح و عشق و حال کشونده فشم خودمونه. تهرانی ها که این منطقه رو خوب میشناسن و حتی بین غیر تهرانی هم شناخته شدست. ولی ممکنه خیلی ها هم درموردش ندونن یا اطلاعاتشون کم باشه. برای اینکه در هر سفری بهتون خوش بگذره باید محل اسکان خوبی داشته باشید و ما شما رو راهنمایی میکنیم که بهترین ویلا رو انتخاب و اجاره کنید.

من راهنماییت میکنم تا بهترین گزینه رو بتونی انتخاب کنی از زمان رزرو ویلا و اجاره ویلا در فشم تا آخرش سفر بازی در کنارته.

فشم کجاست؟

منطقه زیبای فشم از بخش های رودبار قصران هست و به همراه اوشان، فشم و میگون جزء این منطقه هستن. محل های زیبایی در این منطقه هست که از اون گزینه های مناسبی برای ساخت ویلا و مکان های تفریحی ساخته.

شما با اجاره ویلا در فشم با صحنه های زیبایی از طبیعت روبرو می شید، توی این منطقه شاهد طبیعت سرسبز، رودخانه، کوهستان، دشت های وسیع گلگون و… خواهید بود. خیلی میچسبه یه روز گرم تابستون پاهاتون رو توی آب خروشان و سرد رودخونه بزاری. عالیه… آب این رودخانه نتیجه آب شدن برفهای کوه های کلون بستک، کوهی که ۳۰۰۰ متر ارتفاع داره هست.

براتون میخوام از فشم بگم که بدونید با اقامت و اجاره ویلا در فشم ضرر نمی کنید.  بدونید که چه گزینه های تفریحی برابر شماست و اینکه عزیزانتون رو دارید کجا می برید.

همیشه وقتی صحبت از ویلا در منطقه خوش آب و هوا میشه ذهن همه به سمت شمال میره، شایدم سریع جاده چالوس شلوغ و ترافیک چندین ساعته در رسیدن به مقصد جلوی چشمتون بیاد؛ شایدم حوصله ندارید که چندین ساعت باید رانندگی کنی و از شهری به شهر دیگه بری.

ویلاهای فشم

با انتخاب ویلا در فشم اصلا اینجوری نباید فکر کنی. چرا؟ میگم برات

شما اگه میخوای به فشم بری بدون که با طی مسافت کمی به دل طبیعت زیبا خواهی رسید عزیز دل. حداکثر ۵۰ کیلومتر کافیه که شما از دود و ترافیک به یه بهشت کوچیک خودتو برسونی و نفس عمیق پر اکسیژن بکشی.

اجاره ویلا

برای رفتن به فشم شاید از خودت بپرسی که:

  • اگه رفتم اونجا کجا برم؟
  •  از کی بپرسم که ویلا کجا میدن؟
  •  عجب ویلاهایی، کاش یه دونه از این ویلا ها داشتم. چه شکلیه توش؟
  •  اقامت تو این ویلا های لوکس و خاص چه مزه ای داره ؟

و…

بزار خیالتو راحت کنم که جواب همه سوالات شما رو تیم سفر بازی میده. میتونید با کمک ما به راحتی رزرو ویلا در فشم انجام بدی اونم از هر مدلی که بخوای. میبینی، میپرسی و انتخاب میکنی و نهایتا با اجاره ویلا لذتشو میبری. چی بهتر از این؟ جواب همه سوالات بالا هم خودت بهش میرسی.

با توجه به سلیقه شما انواع ویلا اجاره ای با فرم ها، ظرفیت ها و سبک های مختلف در اختیار شما قرار میگیره تا حسابی هر جور دوست داری حال کنی.

اجاره ویلا در فشم

مزیت های اجاره ویلا در فشم

از مزیت های مهم فشم آب و هوای عالی و کوهستانیشه که شما رو از گرمای سرسام آور خلاص میکنه.

شما با اقامت در فشم یک تیر و چند نشون میزنی. چطور مگه؟ گوش کن بگم…

اول اینکه نسبت به مناطق مشابهی مثل لواسان قیمت مناسب تری داره ولی از نظر امکانات رفاهی هم چیزی ازون کم نداره.

شما براحتی میتونی یه کلبه چوبی اجاره کنی و با دوستان دورش آتیش روشن کنید و خوش بگذرونید. اگر عاشق تجملات هم نباشی به راحتی میتونی ویلاهای یک خوابه نقلی رو انتخاب کنی. اگر هم جمعیت زیادی دارین و چند خانواده هستین انواع ویلا های بزرگ دوبلکس منتظر شماست.

میدونید که امکان اقامت در ویلاهای لوکس فشم هم برای شما فراهمه؟ ویلاهای لوکس و سوپر لوکسی که امکانات فوق العاده ای داره. معماری خاص و درون شیک و زیبا و حتی استخر اختصاصی، اینکه در ویلای خودت استخر هم داشته باشی و راحت با خانواده این تجربه رو حس کنی خیلی عالیه.

به منطقه شهری و امکانات یک شهر هم به راحتی دسترسی داری.

قسمت خوشمزه داستان اینه که وقتی فشم باشی به شکمت هم خوش میگذره. به راحتی انواع رستوران های عالی با غذا های مختلف در طول این اقامت در اختیارته. اگه دوست داری همه چیز رو حاضر آماده داشته باشی و کاری نکنی این عالیه. اگر هم بخوای خودت درست کنی هم که فضای حیاط زیبای ویلا ها این لذت رو بهت میده.

رستوران های بین المللی هم هستن که انواع غذاهای ایرانی و فرنگی رو میتونی در منوشون ببینی. دیگه چی میخوای؟

خارج از بحث رفاهیات و خورد و خوراک تفریحات دیگه هم هست دوست من. حیفه که به این طبیعت زیبا و کوهستانی بیای و همش استراحت کنی. خوبه که به دل طبیعت بزنی و ریه هاتو پر اکسیژن درجه یک کنی.

امکانات ویلاهای فشم

طبیعت گردی

با گردش در طبیعت فشم در فصل بهار شکوفه های رنگارنگ و مخمل سبز چمن ها رو میتونی ببینی و لذت ببری. در تابستون هم که باغهای میوه دیدنیه.

از پاییز که برات نگم … فصل عاشقا

پاییز فشم

پاییز این منطقه هم حرف نداره، برگ های زرد و قرمز دنیای جدیدی جلو روت قرار میده. و اما زمستون… نگم برات

میتونی با اجاره کلبه برفی و ویلا در فشم تو فصل زمستون یه دل سیر برف بازی کنی و برف زیاد و خوشگلی ببینی که به راحتی دیگه نمی تونیم توی شهر ببینیم. شاید برات ساختن یه آدم برفی خوشگل بزرگ حسرت شده. بیا و با خانواده لذت این کارو تجربه کن.

تیم سفر بازی در کنارته که بهترین تجربیات رو داشته باشی. بهترین ویلاها رو اجاره کنی.

بهترین ویلاهای فشم

دوست گل من ویلاهای منطقه فشم در قسمت شهری، کوهستانی و یا طبیعت اطراف قرار داره که هر کدوم با توجه به موقعیتش و نوع طراحیش جذابیت خودشو داره. شما وقت رزرو ویلا در فشم در سایت ما میتونید این تنوع رو هم ببینید.

اکثر ویلاهایی که کیفیت و هم دسترسی راحتی دارن در اوشان، میگون و فشم دیده میشن. از اونجایی که در شمال فشم بارش های برف زیادی میشه در ارتفاعات اون سه پیست معروف اسکی به چشم میخوره مثل دربند سر، پیست اسکی شمشک و دیزین. این قابلیت درجه یک که شما دسترسی مناسبی به پیست های اسکی دارید عالیه.

حالا که تا اینجا اومدی گوش کن بهت بگم که طبیعت زیبای فشم برای طبیعت گردی کجاهان.

مناطق زیبای فشم

روستاها:

یکی از جاهای آروم و بدون دغدغه روستاهای زیاد منطقه فشم هست که مردمش هنوز به سبک اجدادشون کشاورزی انجام میدن؛ باغهای اونجا، کوچه های روستایی و بافت روستاییش بسیار لذت بخش  دیدنیه.

اجاره ویلا در روستاهای فشم

آبشار لالون:

اگر ۱۲ کیلومتر به سمت شمال شرق حرکت کنی میتونی این آبشار دیدنی رو ببینی. این آبشار که از آبشارهای دیدنی فشم هست در دره لاوان قرار داره کنارش قله بلند و مرتفعی به ارتفاع ۴۲۰۰ متر رو میبینه.

دره آهنگرک:

این دره زیبا بین کوه های حاجیه آفتاب کوه و آهنگرک به وجود اومده. زیبایی منحصر به فرد و خیره کننده اون میتونه هر کسی رو مشغول خودش کنه. برای رفتن به اینجا از میدون فشم به سمت شمشک حرکت میکنید و بعد از رسیدن به میگون به این منطقه میرسید.

انتخاب این دره برای دیدن این مزیت رو داره که میتونید توی مسیر یک جای قشنگ دیگه هم ببینید که اون دشت لار هملون هست.

دره آهنگرک فشم

دشت جانستون:

این دشت خیلی خاص و زیبا که در نوع خودش منحصر به فرده در ارتفاع ۳۰۰۰ متری شمال آبنیک قرار داره. چطور باید بری؟

اول باید به سمت شمال شرقی فشم حرکت کنی و بعد ۱۲ کیلومتر به روستای آبنیک میرسی. از این روستا و طی حرکت از پیچ و خم مسیری زیبا که یک ساعت بیشتر نیست میرسی به این دشت حیرت انگیز. بسیار زیبا و عالیه، دوربینت یادت نره.

آبشار یخی آبنیک:

اگر می خواهید این آبشار زیبا رو ببینید باید به سمت انتهایی دره آبنیک حرکت کنید. اونایی که اهل ورزش های زمستونی و یخ نوردی هستن حتما حسابی ذوق زده میشن. به دلیل سرما زمان های طولانی این آبشار یخ میزنه ولی در غیر این صورت آب سردش هوش از سرت میبره.

آبشار یخی فشم

خب دوستان گلم فهمیدین که با اومدن به فشم چی در انتظارتونه. البته خیلی جاهای زیبای دیگه هم وجود داره که شما رو حسابی سرگرم میکنه. در یک سفر، مهم آرامشیه که باید بهتون داده بشه و رفاه خوبی که در اختیارتون قراربگیره.

دوستای گلم این آرامش و رفاه بدون محل اقامت مناسب خیلی سخت به دست میاد.

بهترین ویلاهای فشم که تیم سفر بازی براتون در نظر گرفته از همه نظر مطمئن هست و به شما کمک میکنه در آرامش روزهای قشنگی رو تجربه کنید.

امیدوارم دوباره شما رو در کنار خودمون ببینیم.

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *