۰

باید ها و نباید های اجاره ویلا در فشم

باید ها و نباید های اجاره ویلا در فشم
بازدید 186

شاید شما تصمیم خودتون رو گرفتین که با اجاره ویلا در فشم اوقات خوشی رو سپری کنید، اما نکاتی هست که باید در این مورد در نظر داشته باشید که با رعایت اون باید و نباید ها بدون دغدغه سفر قشنگتون به انجام میرسه.

مهم ترین نکات در زمان اجاره ویلا:

تناسب تعداد افراد و ظرفیت ویلا

در اجاره ویلا باید به تعداد افراد توجه کنید.

اگر فضای زیادی رو برای تعداد افراد کم مثلا یک یا دو نفر بخواهید مشکلی نیست ولی خب به شرطی که با هزینه بیشترش مشکلی نداشته باشی عزیز دل. اگه مشکلی نداری که هیچ…

اما قسمت بد این داستان از اونجایی شروع میشه که تعاد زیادی باشید و جای کمی در اختیارتون باشه، اون وقته که خیلی اذیت میشید و در معذوریت خواهی بود.

دوست خوبم به طور کلی یک ویلای دو خوابه برای ۸ نفر مناسبه و مشکل خاصی پیش نمیاد.

ویلاهای فشم

محل ویلا

در زمان اجاره ویلا علاوه بر امکاناتش نکته دیگه ای هم باید مد نظر داشته باشی، باید مطمئن بشی محلی که ویلا در اون قرار گرفته محل مناسبیه و امنیت خوبی داره. زیاد پرت نباشه و دسترسی اون به یه سری امکانات و شرایط حیاتی شهری راحت و معقول باشه. ممکنه رفتن به یک ویلای دنج به دور از هیاهو خوب باشه ولی باید اتفاقات و چیزهای پیش بینی نشده هم در نظر گرفت دوست گلم. مخصوصا اگر با خانواده هستی و یا افراد مسن و کم سن و سال همراهته. لطفا ملاحظه همه جوانب رو بکن…

توجه به امکانات در اجاره ویلا

دقت کنید که در زمان اجاره ویلا در فشم به امکانات اصلیش دقت کنید.

خیلی مهمه که بهترین ویلاهای فشم امکاناتی مثل پارکینگ امن و جاداری داشته باشه. نکته بعدی اینه که دقت کنید حتما سیستم آب سرد و گرم سالمی داشته باشه که خیلی مهمه چون فشم جائیه که هوای خنکی داره و آب گرم مهمه.

از امکانات مهم دیگه یک اجاره ویلا اینه که سیستم گرمایش مناسبی داشته باشه، وقتی ویلایی رو اجاره میکنی و اون ویلا در جاییه که حتی تابستوناشم یخ میکنی مهم بودن سیستم گرمایش خیلی خودشو نشون میده. از اونجایی که اتفاق هیچ وقت خبر نمی کنه و ممکنه گاز و امکانات گرمایی قطع بشه همیشه سعی کنید جایی رو انتخاب کنبد که شومینه و شرایط استفاده از هیزم هم در اون فراهم باشه. البته که سوزوندن هیزم و نشستن کنار شومینه صفایی دیگه داره و دو نفری خیلی هم رمانتیکه…

امکانات ویلاها در فشم

اگر از امکانات گرمایی برقی هم برخوردار باشه که خیلی خوبه و مطمئن میشید مشکلی براتون بوجود نخواهد آمد. البته فراموش نکنید که در سفر به فشم در هر فصل سال لباس گرم اضافی به همراه داشته باشید. دیدم که میگم…

تناسب قیمت و امکانات ویلا

همیشه دو دو تا چهارتا کنید و ببینید که پولی که هزینه می کنید تناسب با امکاناتی که ازش قراره استفاده میکنید داره یا نه. تیم سفر بازی به شما کمک می کنه که بهترین انتخاب رو داشته باشید، با رزرو ویلا در فشم توسط تیم ما خیالتون راحت باشه که این قضیه قبلا حساب کتاب شده. نگران نباش دوست من…

در ضمن نکته ای هم بگم، بطور کلی روزهای مختلف یا مناسبت ها تاثیر مهمی در قیمت ها داره.

بطور مثال اجاره ویلا در روزهای شنبه تا چهارشنبه کمترین قیمت ها رو شاهدیم و در ایام تعطیلات و مناسبت ها بالاترین نرخ رو شاهد هستیم. باید با توجه به شرایطتون، روز مناسب خاص خودتون رو انتخاب کنید و حتما اگر ایام شلوغی رو مد نظر دارید حتما جلوتر اقدام به رزرو ویلا کنید.

اجاره ویلا در فشم

پاسخگویی درحین اجاره ویلا

قبل از اجاره ویلا مطمئن باشید که با چه کسی طرف هستین و آیا در مقابل اتفاقات و سوالات شما گوش شنوایی هست و زبان پاسخگویی وجود داره؟

تیم سفر بازی در پاسخگویی و پشتیبانی چیزی براتون کم نمی زاره و همواره در کنار شماست. این یه جور دلگرمی برای شما و حس مسئولیت برای ماست. تنها نیستی دوست من.

برنامه ریزی برای سفر

حتما  برنامه ریزی درستی داشته باشید و بدونید دقیقا کی و چند روز قراره به این سفر برید، چون حتما باید زود تر اقدام به اجاره ویلا کنید تا غافلگیر نشید. مبادا برنامه ریزی سفرتون از بابت نبودن جا بهم بخوره دوست من. برنامه ریزی کنید که چطور محل اقامتی میخواید. ویلای لوکس، سوئیت، دوبلکس و… چرا؟ گوش کن بگم برات…

در بیشتر مواقع ویلا ها و سوئیت های جمع و جور و خوش قیمت ظرفیتشون زود تکمیل میشه. پس برنامه ریزی کنید سرتون بی کلاه نمونه اگر قصد اجاره ویلا در فشم با قیمت های مناسب و خوب رو دارید.

دسترسی به امکانات رفاهی

در نظر بگیر که اگر در زمان اقامت در ویلای خودتون در فشم به چیزی نیاز داشتین چقدر طول میکشه که به مراکز خرید و یا امکانات دیگه برسی. اتفاق خبر نمی کنه و اینکه بتونی در صورت نیاز دسترسی راحتی به این مراکز داشته باشی خیلی خوبه.

هیچ وقت ویلاهایی در جاهای دور و پرت اجاره نکنید مخصوصا زمانی که با خانواده هستین. همچنین تا از امنیت منطقه ای که ویلا در اونجاست مطمئن نیستین اصلا به اونجا نرید. غیر از امنیت باید به این نکته فکر کنید که اگر به امکاناتی نیاز داشتین چقدر طول میکشه که بهش برسید؟

فصل سفر

و همینطور در اجاره ویلا حتما فصل مورد نظر خودتون رو بهش دقت کنید. یادتون نره که آب و هوای فشم جوریه که همیشه از تهران سرد تره و گول هوای تهران و فشم رو به دلیل نزدیکی بهم نخورید.

مسیر ویلا در فشم

اگر که در فصل سرما میخواهید تجربه زمستون واقعی دلچسب رو داشته باشید حتما لباس مناسب و اضافی به همراه داشته باشید و وضعیت ماشین هم چک کنید که ضد یخ، لاستیک مناسب، زنجیر چرخ و… همه چی میزون باشه.

مدارک شناسایی

در کل سفرهایی که میرید مدارک شناسایی رو به همراه داشته باشید، هم از نظر امنیتی برای شما مشکلی پیش نمیاد هم در برخی موارد لازمه و غافلگیر نخواهید شد.

در اجاره ویلا اقتصادی فکر کنید

همیشه اقتصادی فکر کردن خوبه ولی به شرطی که به خسیس بودن تبدیل نشه. فکر کن که این هزینه ای که کردی واقعا برات لازم بوده و میتونی از همه امکاناتش استفاده کنی؟ آیا تناسبی در این امر میبینی؟

هزینه امکانات رو پرداخت میکنی؟ هزینه زیبایی؟ مکان؟ و… هزینه کردن الکی هنر نیست و به هر قیمت هم نباید زیر بار هر قیمتی رفت. ما در کنار شماییم که به جیب شما هم لطمه ای وارد نشه. سفر بازی تو همه مراحل اجاره ویلا هوای شما رو داره.

اجاره ویلا اقتصادی در فشم

نکات ریز دیگه ای هم هست که باید بهش دقت کنید.

باید بدونید که قصد غذا درست کردن دارید یا به رستوران میرید. اگر قراره خودتون از پخت و پز لذت ببرید از بودن امکانات مربوطه مطمئن بشید چون ممکنه پیش بینی هاتون رو بهم بزنه.

فریب وعده افراد بین راهی رو نخورید، اونا نه مجوزی دارن نه تعهدی و ممکنه هزار مشکل براتون پیش بیاد. گول واسطه ها و افراد غیر مالک رو نخورید.

هر ارزونی بی دلیل نیست. بسیار افرادی بودن که به دلیل ارزون بودن وارد ویلایی شدن که بعدا فهمیدن چه کلاهی سرشون رفته.

اگر در طبیعت میخواهید سر کنید اصلا به جاهای پرت و دنج نرید چون شما نمیشناسید که اقلیم اونجا چطوره و هزار اتفاق دیگه رو هم در نظر بگیرید.

ما قصدمون نگران کردن شما بابت گفتن این نکات نبود فقط خواستیم بدونید و تصمیم درست بگیرید.

برای همین منظور تیم سفر بازی در تمام مراحل اجاره ویلا در فشم کنار شماست تا همه این جوانب رو در نظر بگیره و بهترین گزینه رو آماده در اختیار شما قرار بده.

ما در کنار شماییم تا بهتر از سفر کردن لذت ببرید.

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *